Vitajte na La Maison - Poetic Interiors!

MYDLO PEČAŤ 100G MARQUISE

SKU: S100CEMA_00

( Žiadne hodnotenia )
7.95 € 7.16 €
Krátky popis

Elegantné romantické mydlo s reliéfom a vôňou "MARQUISE". Balené v papieri. Mydlo je parfemované. Zloženie: bambucké maslo, sladká mandľa, púder. Váha 100g. Balené v celofáne. Toto oválne mydlo s bamb...

Vlastnosti

Výška:8.00 cm

Šírka:5.00 cm

Hĺba:2.90 cm

Váha:0.10 kg

Farba: modrá, biela

Výrobca: Mathilde-M

Elegantné romantické mydlo s reliéfom a vôňou "MARQUISE". Balené v papieri. Mydlo je parfemované. Zloženie: bambucké maslo, sladká mandľa, púder. Váha 100g. Balené v celofáne. Toto oválne mydlo s bambuckým maslom a olejom zo sladkých mandlí necháva pleť vyživenú a zmäkčenú, pričom ju jemne parfumuje. V prípade dlhšieho vystavenia UV žiareniu je pravdepodobné, že mydlo bude sfarbené.

ZLOŽKY: SODNÝ PALMÁT, SODNÝ PALM KERNELÁT, AQUA, PERFUME, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII MASÁR, OLEJ PRUNUS AMYGDALUS DULCIS, KYSELINA PALMOVÁ, CHODOR SODNÝ, PALM KERNEL ACID, TALC, ETIDRONICKÁ KYSELINA, TETRASODIUM EDTA, TOCC, ACETÁT ETIDRONICKÝ, TETRASODIUM EDTA, TOCC, ACETÁT ETIDRONICKÝ, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHERAL ACETATE, COUMARIN, HYDROXYISOHEXYL3-CYCLOHEXENE LINALOOL, ALPHA-ISOMETYL IONONE, LEMONELLOL, GERANIOL, CI 77891.

Parfumované mydlo sa neodporúča pre deti do 3 rokov.

Zoznam zložiek môže podliehať aktualizácii, odporúčame Vám, aby ste sa obrátili na obal.