Vitajte na La Maison - Poetic Interiors!

SKRIŇA 2D GUSTAVIEN GRIS (LGA1)

SKU: LGA1_00

( Žiadne hodnotenia )
2430.00 € 2065.50 €
Krátky popis

Táto skriňa v sebe nesie neopakovateľný punc francúzskej elegancie. Celkový vzhľad dotvárajú decentné ornamenty, ktoré sú precízne ručne vyrezávané. Kovanie použité na výrobku je z tepaného železa a k...

Na objednávku
Vlastnosti

Výška:200.00 cm

Šírka:123.00 cm

Hĺbka:60.00 cm

Váha:104.00 kg

Farba:biela, sivá

Materiál:drevo borovica (pine), masív MDF (cat.E1)

Miestnosť:Spálňa

Štýl:Parížsky

Výrobca:Country Corner

Táto skriňa v sebe nesie neopakovateľný punc francúzskej elegancie. Celkový vzhľad dotvárajú decentné ornamenty, ktoré sú precízne ručne vyrezávané. Kovanie použité na výrobku je z tepaného železa a každý jeden kus je krásne patinovaný. Skriňa je dvojdverová a tyčou na zavesenie vešiakov a policami. Vynikne v spálni, či v priestrannom šatníku buď ako solitér, alebo v kombinácii s inými výrobkami kolekcie Gustavien.

-3 police a 1 polica s vesaním
-dodáva sa v 3 baleniych
-vyhotovené ručne

O kolekcii: Kolekcia GUSTAVIEN je inšpirovaná severským štýlom a okamžite nám navodí atmosféru krásnych švédskych domov. Svojimi harmonickými farbami a rastlinnými motívmi nás uchváti svojou jemnosťou a klasickými elegantnými líniami priamo zo štýlu Ľudovíta XVI. Rukoväte, zámky a patinované kovové kľúče sú starostlivo vytvorené tak, aby si zachovali jedinečný charakter tejto kolekcie z 18. storočia. A pre ešte väčši osobitý charakter, ozdoby a ornamenty nábytku sú spracované ručne. Nechajte sa zviesť šarmom, nadčasovou eleganciou a svetlom zo severu.