Vitajte na La Maison - Poetic Interiors!

KOMODA 5Z GUSTAVIEN GRIS (LGC1)

SKU: LGC1_00

( Žiadne hodnotenia )
1460.00 € 1095.00 €
Krátky popis

Táto komoda v sebe nesie neopakovateľný punc francúzskej elegancie. Celkový vzhľad dotvárajú decentné ornamenty, ktoré sú precízne ručne vyrezávané, a neobvyklé tvarovanie čela nábytku. Kovanie použit...

Na objednávku
Vlastnosti

Výška:90.00 cm

Šírka:116.00 cm

Hĺbka:50.00 cm

Váha:70.00 kg

Farba:biela, sivá

Materiál:drevo borovica (pine), masív MDF (cat.E1)

Miestnosť:Predsieň, Spálňa

Štýl:Parížsky

Výrobca:Country Corner

Táto komoda v sebe nesie neopakovateľný punc francúzskej elegancie. Celkový vzhľad dotvárajú decentné ornamenty, ktoré sú precízne ručne vyrezávané, a neobvyklé tvarovanie čela nábytku. Kovanie použité na výrobku je z tepaného železa a každý jeden kus je krásne patinovaný. Komoda má dve väčšie a dve malé zásuvky vhodné na odkladanie vášho šatstva. Vynikne v spálni, obývacej izbe, či v priestrannom šatníku buď ako solitér, alebo v kombinácii s inými výrobkami kolekcie Gustavien.

-kovanie v biele farbe
-5 zásuviek
-dodáva sa v 1 balení

O kolekcii: Kolekcia GUSTAVIEN je inšpirovaná severským štýlom a okamžite nám navodí atmosféru krásnych švédskych domov. Svojimi harmonickými farbami a rastlinnými motívmi nás uchváti svojou jemnosťou a klasickými elegantnými líniami priamo zo štýlu Ľudovíta XVI. Rukoväte, zámky a patinované kovové kľúče sú starostlivo vytvorené tak, aby si zachovali jedinečný charakter tejto kolekcie z 18. storočia. A pre ešte väčši osobitý charakter, ozdoby a ornamenty nábytku sú spracované ručne. Nechajte sa zviesť šarmom, nadčasovou eleganciou a svetlom zo severu.